День «Золотого горішка» - 2017

Вирощування фундука з року в рік викликає в Україні все більший інтерес. І це зрозуміло,адже важко залишитися байдужим до однієї з найприбутковіших сільськогосподарських культур у світі, котра гарантовано забезпечує заможне життя на кілька поколінь вперед. Фундук для українців є поки що культурою новою і незнайомою,існує певний брак інформації про її вирощування та стереотип, що фундук – культура південна і отримати високі урожаї фундука в наших умовах практично неможливо.Але всі стереотипи ламаються і підтвердженням тому досвід наших польських колег ,які отримують високі врожаї фундука і експортують горіх по всій Європі!

Тому , йдучи на зустріч численним проханням як бажаючих тільки но розпочати фундуковий бізнес, так і початкуючих фундуководів Подільська асоціація виробників саджанців та горіхів фундука «Золотий горішок» запрошує усіх бажаючих відвідати «День «Золотого горішка»- 2017», який відбудеться 16 вересня 2017 року на базі спеціалізованого фермерського господарства «Уні Агро» (с.Масівці,Хмельницький р-н,Хмельницька обл.).

«День «Золотого горішка» - 2017» -захід , який дасть Вам можливість не тільки відвідати фундуковий сад площею 50 га ,але й напряму поспілкуватися з спеціалістами фермерського господарства «Уні Агро» та нашими колегами , представниками компаній , продукція яких безпосередньо використовується в господарстві,так би мовити – від саджанця до горіха.

Подільська асоціація виробників горіхів та саджанців фундука «Золотий горішок» готова поділитися набутим досвідом з вирощування цієї культури.Гості «Дня «Золотого горішка – 2017» отримають відповіді на запитання щодо організації крапельного зрошення,удобрненню та захисту фундукового саду від шкідників,збору та переробці горіхів. З метою всебічного обговорення теми ведення сучасного фундукового бізнесу в Україні запрошуємо Вас прийняти участь у дискусійній частині заходу, яка дозволить ближче познайомитись його учасникам та поспілкуватись між собою.Атакож учасники заходу матимуть можливість укласти угоди та замовити саджанці фундука на осінь 2017 року.

Отже ,

Місце проведення : спеціалізоване фермерське господарство «УніАгро»(с.Масівці, Хмельницький р-н, Хмельницька обл).

Дата: 16. 09. 2017 Початок заходу : 10-00

Про умови участі та програму заходу буде повідомлено додатково.

Попередня реєстрація проводиться за тел. 067 383 35 39

Чекаємо на Вас , не втратьте свій шанс на заможне життя!

День «Золотого горішка» -2017

Організатор: Подільська асоціація виробників горіхів та саджанців фундука «Золотий горішок»

Місце проведення: спеціалізоване фермерське господарство «УніАгро»(с.Масівці, Хмельницький р-н, Хмельницька обл).

Дата: 16. 09. 2017 Початок заходу: 10-00

Про умови участі та програму заходу буде повідомлено додатково.

Попередня реєстрація проводиться за тел. 067 383 35 39

Чекаємо на Вас , не втратьте свій шанс на заможне життя!

Подільська асоціація виробників горіхів і саджанців ліщини «Золотий горішок» © 2018 | сайт створено в adgrafics