21.09.2019 року - "ДЕНЬ ЗОЛОТОГО ГОРІШКА - 2019"

Шановні друзі!
Подільська асоціація виробників саджанців та горіхів фундука «Золотий горішок» в черговий раз запрошує усіх поціновувачів фундуківництва, професіоналів та початківців, юридичних та фізичних осіб відвідати «День Золотого горішка 2019», який традиційно відбудеться на базі спеціалізованого фермерського господарства «Уні – агро» (с. Масівці, Хмельницький р-н, Хмельницька обл..) 21 вересня 2019р.
Пропонуємо Вам оглянути фундуковий сад, скуштувати свій український фундук, адже осінь – це пора щедрих врожаїв фундукових плантацій.
А оскільки основою гарного, багатого врожаю є здоровий, якісний посадковий матеріал, запрошуємо відвідати наш розсадник, у якому вирощуються саджанці кращих європейських сортів фундука: Каталонський, Барселонський, Галле та Косфорт, висока якість яких підтверджується сортовими та товарними сертифікатами, які є необхідними для отримання державної компенсації за придбання посадкового матеріалу. На сьогодні наша держава, підтримуючи розвиток садівництва та горіхівництва ,повертає фундуководам 80 грн. за кожен саджанець фундука.
Також ви ознайомитеся з процесами та технологіями обслуговування фундукового саду, від посадки до збору врожаю. Відбудеться демонстрація роботи сучасної сільськогосподарської техніки італійського виробництва, яка використовується для підготовки фундукової плантації до збору врожаю.Ви також побачите роботу горіхозбирального комбайна, викоритстання якого є запорукою швидкого та якісного збору фундука.
Крім того, у спеціалістів та партнерів Подільської асоціації виробників саджанців та горіхів фундука ви отримаєте відповіді на всі питання, які вас будуть цікавити –  підготовка ґрунту до посадки фундукового саду, засобів захисту та догляд за плантацією,облаштування крапельного зрошення , реалізаця вирощеної продукції та інше.
 
«День Золотого горішка 2019» - це захід, який є першим кроком до вашої майбутньої фінансової стабільності та власного прибуткового бізнесу, що забезпечить безбідне майбутнє  для вас і ваших онуків. 
 
                                                                                                                           Шановні друзі!
Запрошуємо Вас 21 вересня 2019 року відвідати щорічний захід,який проводить Подільська асоціація виробників горіхів та саджанців фундука «Золотий горішок» для всіх осіб, що зацікавлені у розвитку фундукового бізнесу в Україні
                                                                                                                               Програма
8.30 – 9.30 – Реєстрація учасників «Дня «Золотого горішка» - 2019. (Готель «Центральний.» вул. Гагаріна 5, м. Хмельницький).
9.30 – Виїзд автобусом у спеціалізоване фермерське господарство « Уні – Агро» (с. Масівці Хмельницького р-ну, Хмельницької обл.)
8.30 – 9.50 – Реєстрація учасників «Дня «Золотого горішка» - 2019 (спеціалізоване фермерське господарство « Уні – Агро» с. Масівці Хмельницького р-ну, Хмельницької обл.)
10.00 – 13.30 – Виступи керівництва, спеціалістів та партнерів Подільської асоціації виробників горіхів та саджанців фундука «Золотий горішок» - досвід вирощування фундука у спеціалізованому фермерському господарстві «Уні –Агро» ; 
Огляд фундукового саду спеціалізованого фермерського господарства «Уні - Агро»;
   - Огляд маточників та ділянки для дорощування саджанців фундука
Ознайомлення з процесами та технологіями обслуговування  фундукового саду, підготовки фундукової плантації до збору врожаю та демонстрація роботи горіхозбиральної техніки у саду спеціалізованого фермерського господарства «Уні –Агро»;
13.30 – 14.30 – Перерва (обід)
14.30 – 15.30 – Організація крапельного поливу фундукового саду.
15.30 – 16.00 – Хвороби та шкідники фундукового саду. 
16.00 – 16.30 – Засоби захисту та удобрення фундука.
16.30 – 17.00 – Особливості підготовки грунту до посадки  фундукового саду.
17.00 – 18.00 – Спілкування з фахівцями ФГ «Уні - Агро». 
Укладання угод на придбання саджанців фундука: осінь 2019 – весна, осінь 2020рр.
18.00 – Виїзд у м. Хмельницький.
Вартість участі: 500грн (включає трансфер на господарство,харчування,інформаційні матеріали)
Попередня реєстрація обов’язкова
Тел. для реєстрації: 067 383 35 39
 
Подільська асоціація виробників горіхів і саджанців ліщини «Золотий горішок» © 2020 | сайт створено в adgrafics