Приймаємо замовлення на сертифіковані саджанці фундука

Шановні фундуководи!

 

Подільська асоціація виробників горіхів та саджанців фундука “Золотий горішок” приймає замовлення на сертифіковані саджанці фундука , вирощені досвідченими фахівцями у розсадниках асоціації. Асоціація “Золотий горішок” одна з перших зареєструвала розсадник та щороку проводить державну сертифікацію своїх саджанців. Тому купуючи саджанці фундука в розсадниках асоціації “Золотий горішок”, Ви отримуєте державні сертифікати, що підтверджують сортові та товарні якості саджанців. Дані сертифікати не тільки підтверджують високу якість саджанців , але й надають нашим клієнтам можливість отримати державну компенсацію витрат, понесених на придбання посадкового матеріалу.

 

Ми пропонуємо сертифіковані саджанці фундука наступних високоврожайних сортів : Каталонський,Барселонський . Косфорд, Галле. Вищевказані сорти гарно проявили себе не тільки у європейських країнах але й в українських садах. В цьому може пересвідчитись кожен бажаючий , відвідавши сади фундука асоціації “Золотий горішок” .

 

До реалізації ми пропонуємо як однорічні , так і дворічні саджанці фундука. Дворічні саджанці фундука проходять річне дорощування на полях розсадника асоціації. Мають розвинуту крону та потужне коріння . Тому гарно приживаються та вступають у плодоношення на наступний рік після посадки. Вартість одного дворічного саджанця становить 100 грн. Нагадаю, що 80 грн. з вищевказаної суми наші клієнти можуть компенсувати за рахунок державної підтримки .Крім того всі наші клієнти додатково безкоштовно отримують саджанці в якості страхового фонду в розмірі 3% від кількості замовлення.

 

Так як асоціація “Золотий горішок” вже багато років вирощує власні фундукові сади , наші клієнти додатково отримують якісні консультації та технологічну карту роботи з садом, що розроблена та використовується досвідченими фахівцями асоціації.

 

Як додатковий бонус всі наші клієнти отримують можливе джерело збуту майбутнього врожаю фундука. Адже асоціація “Золотий горішок” не тільки вирощує горіх та саджанці . Ми створили сучасне горіхопереробне підприємство та приймаємо горіх фундука у наших клієнтів за ринковими цінами.

 

В серпні 2021 року розсадники асціації “Золотий горішок” пройшли планову комплексну перевірку Держпроспоживслужби України. Перевірялось дотримання фахівцями асоціації законодавства України у сфері розсадництва , у сферах захисту та карантину рослин. Держпродспоживслужба України не виявила жодних порушень , чим підтвердила відповідність державним стандартам та нормативам всіх технологічних процесів , пов'язаних з вирощуванням саджанців фундука у розсадниках асоціації “Золотий горішок “

 

Більше інформації Ви можете дізнатись на сайті Подільської асоціації виробників горіхів та саджанців фундука "Золотий горішок" або зателефонувавши фахівцям асоціації за нищевказаними телефонами.

 

Друзі, пишіть , телефонуйте , приїджайте. Будемо раді співпраці.

 

Подільська асоціація виробників горіхів і саджанців ліщини «Золотий горішок» © 2021 | сайт створено в adgrafics