День Золотого горішка – 2017

Шановні друзі !

Подільська асоціація виробників саджанців та горіхів фундука «Золотий горішок» продовжує свою роботу по популяризації цієї надзвичайно корисної та прибуткової культури в Україні. Наші саджанці зростають в нових фундукових садах, які були висаджені у 2016 році від Заходу до Сходу нашої держави:у Закарпатській ,Івано-Франківській, Тернопільській,Чернівецькій, Волинській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській та інших областях. Ми щиро ділимося своїм досвідом та знаннями з вирощування фундука з усіма, хто уже співпрацює з Подільською асоціацією виробників саджанців та горіхів фундука і з тими, хто лише планує розпочати цей сучасний та перспективний бізнес.

Тому, аби привернути ще більше уваги до справи , яка може вивести на новий, європейський рівень горіхівництво в Україні,сприяти розвитку сільського господарства нами заплановане у серпні 2017 року на базі фермерського господарства «УніАгро»(Хмельницька область,Хмельницький район) проведення зустрічі для всіх , кого цікавить вирощування фундука «День Золотого горішка – 2017» .

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати фундуковий сад , ознайомитись з агротехнікою вирощування фундука на Поділлі. На зустріч плануємо запросити представників підприємств , діяльність яких безпосередньо пов’язана з фундуком – від саджанця до переробки горіха.

Для того , щоб «День Золотого горішка - 2017» був більш цікавим і плідним просимо Вас попередньо, до 05.08.2017 року, надсилати свої запитання , відповіді на які Ви хотіли би отримати під час зустрічі. Це дозволить нам спільно сформувати програму Дня, максимально заповнену корисною інформацією.

Свої пропозиції та запитання надсилайте на електронну адресу :

plb.unicom@gmail.com
тел.067 383 35 39

Про дату та час проведення , програму, початок та умови реєстрації на зустріч «День Золотого горішка- 2017» буде повідомлено додатково .

Подільська асоціація виробників горіхів і саджанців ліщини «Золотий горішок» © 2020 | сайт створено в adgrafics