Cорт фундука «Каталонський» внесено в реєстр

Відповідно до вимог чинного законодавства України, з метою збільшення кількості високопродуктивних сортів фундука, попит на горіхи яких зростає у світі щорічно,засновник Подільської асоціації виробників саджанців та горіхів фундука «Золотий горішок» внесла до Реєстру сортів рослин, рекомендованих для поширення на території України сорт фундука «Каталонський» ( Свідоцтво про державну реєстрацію сорту рослин № 180225 від 29.01.2018) та отримала виключне майнове право інтелектуальної власності на поширення сорту фундука «Каталонський» в Україні. Згідно Закону України « Про охорону прав на сорти рослин» : «Стаття 39-1. Майнове право інтелектуальної власності на поширення сорту рослин

 

1. Майновим правом інтелектуальної власності на поширення сорту рослин є право його володільця на поширення сорту і на дозвіл чи заборону поширення сорту іншими особами.

2. Право на дозвіл чи заборону поширення сорту полягає в тому, що без дозволу власника майнового права інтелектуальної власності на поширення сорту рослин не можуть здійснюватися щодо посадкового матеріалу сорту такі дії:

  • а) пропонування до продажу;
  • б) продаж або інший комерційний обіг;
  • в) зберігання для будь-якої із цілей, зазначених у пунктах "а" і "б" цієї частини. { Закон доповнено статтею 39-1 згідно із Законом N 311-V ( 311-16 ) від 02.11.2006 }»

    Тобто, без дозволу ТОВ «Хмельницька універсальна компанія» жодне підприємство чи фізична особа не має права продавати на території України саджанці фундука сорту «Каталонський», оскільки це є порушенням Закону і тягне за собою відповідальність згідно з вимогами чинного законодавства. Поширювати ( займатися продажем саджанців) на території нашої держави саджанці фундука сорту «Каталонський» можуть лише особи, які відповідно до вимог ст..38 Закону України «Про охорону прав на сорти рослин» уклали договір з ТОВ «Хмельницька універсальна компанія»

    Саме таким чином, аби не порушувати закон та мати право продавати саджанці фундука інших сортів, окрім «Каталонського», і вчинило ТОВ «Хмельницька універсальна компанія», отримавши офіційний дозвіл Михася О.Р., власника фірми «СонцеСад», який вніс до Реєстру сорти фундука «Барселонський», «Галле» та «Косфорд».

    Отже, звертаємо увагу усіх бажаючих висадити на своїх ділянках надприбутковий фундуковий сад, на те, що на сьогодні законно придбати високоякісні саджанці фундука,які дозволено вирощувати на території України можна лише у ТОВ «Хмельницька універсальна компанія» та у садовому центрі «СонцеСад»!

Всі інші продавці, як би яскраво вони не пропонували свій товар є правопорушниками і роблять тих, хто купує у них садивний матеріал своїми спільниками.

Перед тим, як зробити свій вибір , подумайте про те, що для Вас важливіше : висадити здоровий фундуковий сад , який не одне десятиліття приноситиме прибуток вашій родині чи збагатити правопорушника та самим порушити закон !

Подільська асоціація виробників горіхів і саджанців ліщини «Золотий горішок» © 2020 | сайт створено в adgrafics