Членство у Раді Міжнародної асоціації

Подільська асоціація виробників саджанців та горіхів фундука зробила черговий крок у галузі міжнародного співробітництва у горіхівництві.

У травні 2018 року Радою Міжнародної асоціації виробників горіхів та сухофруктів (INC) було ратифіковано членство у цій провідній світовій організації засновника Подільської асоціації виробників саджанців та горіхів фундука «Золотий Горішок» ТОВ «Хмельницька універсальна компанія».

Членство в INC є одним з найважливіших факторів,що сприяє виходу компаній, які займаються виробництвом горіхової продукції на європейський та світовий ринок, адже воно свідчить про надійність, потужність виробника та гарантовано високу якість його продукції .

Місією Міжнародної асоціації виробників горіхів та сухофруктів (INC)є сприяння зростанню світового споживання та виробництва горіхової продукції, всебічна підтримка виробника – від надання найновітнішої , ексклюзивної інформації та консультацій по вирощуванню та переробці горіхоплідних до допомоги у збуті вирощеної продукції.

Отже, тепер фундук з наших садів знайде свого споживача не тільки в Україні , але й за кордоном, а українські фундуководи ,що співпрацюють з Подільською асоціацією виробників саджанців та горіхів фундука «Золотий горішок» матимуть стабільне ,вигідне джерело збуту вирощеного горіха фундука,адже попит на нього на світовому ринку щорічно зростає,перевищуючи пропозицію!

Подільська асоціація виробників горіхів і саджанців ліщини «Золотий горішок» © 2020 | сайт створено в adgrafics