Звіт про проведення Дня «Золотого горішка – 2017»

Подільська асоціація виробників горіхів та саджанців фундука «Золотий горішок» у 2017 році започаткувала проведення відкритого для усіх бажаючих, як початківців, так і фундуководів – професіоналів, Дня «Золотого горішка».

Вже перший захід показав, якою цікавою темою на сьогодні для українців є вирощування фундука, як однієї з найперспективніших та найприбутковіших сільськогосподарських культур. День «Золотого горішка – 2017» зібрав понад 100 учасників з усіх куточків України, від Сходу до Заходу, і був проведений у вигляді науково – практичної зустрічі, на якій учасники мали можливість ознайомитися з садом та розсадниками спеціалізованого фермерського господарства «УніАгро», технікою,необхідною для обслуговування саду , системою крапельного зрошення. Також відбулися цікаві та інформативні зустрічі з агрономами господарства, науковцями - грунтознавцями, представниками фірм-виробників засобів захисту рослин, які представили новітні препарати з догляду за фундуковим садом, представниками фітосанітарної інспекції , які поінформували присутніх про найбільш поширених шкідників та хвороби фундука. Кожен з учасників «Дня «Золотого горішка» був забезпечений необхідними інформаційними матеріалами щодо вирощування , удобрення та захисту рундукового саду.

Оскільки захід знайшов такий широкий відгук серед поціновувачів фундука , то і на початку осені 2018 року заплановане проведення Дня «Золотого горішка -2018»!

Подільська асоціація виробників горіхів і саджанців ліщини «Золотий горішок» © 2020 | сайт створено в adgrafics